HONEY ONYX kamenná koncovka na 2,5 l difuzér

HONEY ONYX kamenná koncovka na 2,5 l difuzér

Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - HONEY ONYX, 1 ks

10855 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Výrobce: Locherber Milano

HONEY ONYX čili MEDOVÝ ONYX je velmi drahý krystalický materiál, který pochází z Iránu, Azerbajdžánu nebo Turecka. Spodní základní barva je okrově žlutá protknutá tahy a odstíny tmavší barvy, která se někdy může blížit až k hnědé, anebo tmavě oranžové. Tyto detaily dodávají tomuto materiálu živost a originalitu.

Plochy, kde je HONEY ONYX nejsvětlejší, jsou průsvitné, a tak vytváří nádherné hry světla a stínu, pokud jej podsvítíte.

Všechny kameny jsou ručně opracovávány na soustruhu, aby získaly dokonale padnoucí tvar na difuzér, jehož inspirací byly starodávné hlavice sloupů.

Kámen daruje difuzéru punc originality, luxusní vzhled a zcela jinou, naprosto odlišnou energii od všeho, co jste doposud viděli.

Kamenná koncovka je dodávána v luxusní černé krabičce, jako jedinečný šperk, kterým ozdobíte Váš interiér. Na horní části je laserem vypálené logo značky Locherber Milano.

Vzhledem k výjimečnosti a originalitě tohoto prvku se jedná i o zajímavý sběratelský kousek pro milovníky designu, přírody a umění. Vytvořte si vlastní sbírku luxusních kamenných koncovek na difuzéry, které můžete obměňovat podle nálady a potřeby ve vašem interiéru.

Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - HONEY ONYX, 1 ks Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - HONEY ONYX, 1 ks

O Onyxu se říká, že je to kámen dodávající sílu, často se potkáte s podobnou definicí Onyxu:

Užití: ochrana, síla, sebedůvěra
Vlastnosti: projektivní kámen, který je přiřazen planetám Mars a Saturn a elementu ohně.
Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu.

Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info