Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - MAKASSARSKÝ EBEN

Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - MAKASSARSKÝ EBEN

Koncovka na difuzér 2500 ml Locherber Milano z drahocenného a velmi vzácného a ušlechtilého MAKASSARSKÉHO EBENOVÉHO DŘEVA

10855 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na objednávku cca 6 - 8 týdnů

Výrobce: Locherber Milano

Locherber Milano Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - MAKASSARSKÝ EBEN, 1 ks

Koncovka na difuzér 2500 ml Locherber Milano z drahocenného a velmi vzácného a ušlechtilého MAKASSARSKÉHO EBENOVÉHO DŘEVA pocházejícího z ostrovu Sulawesi. Je velmi vzácné a k sehnání je vždy jen malé množství, protože tyto stromy rostou jen velmi pomalu.

Eben je tvrdé a těžké dřevo černé barvy s jemnou strukturou. Používá se k výrobě nábytku, hudebních nástrojů (resp. jejich částí), ozdobných předmětů, intarzii či v řezbářství.

Tento typ dřeva byl použitý například v interiérech Vily Tugendhat.

MAKASSARSKÝ EBEN (Diospyros celebica) z Indonésie – patří k „barevnějším" druhům. V běli je žlutavě bílé, jádrové dřevo je černé s velmi charakteristickým světle žlutým až hnědým podélným žilkováním.

Limitovaná edice.

Vzácný a majestátní materiál vyžaduje při opracování trpělivost, rozhodnost, sílu, ale i jemnost. Výsledkem je nádherný prvek podněcující krásu interiéru.

Kamenné i dřevěné drahocenné koncovky na difuzéry 2500 ml Locherber Milano v sobě skrývají všechny tyto vlastnosti: majestátnost, trpělivost, sílu, odolnost, pevnost a zároveň jemnost, a krásu spojení přírody a lidského ducha.

 

Barva: Hnědá
Značka: Locherber Milano

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info