GREEN ONYX - luxusní koncovka na bytový difuzér 1000ml

GREEN ONYX - luxusní koncovka na bytový difuzér 1000ml

Luxusní víčko na 1000 ml difuzér ze ZELENÉHO ONYXU z Pákistánu.

5130 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Výrobce: Locherber Milano

Rare Lid Kamenná koncovka na 1000 ml difuzér - GREEN ONYX, 1 ks

"L´onice calcareo é il marmor alabastrum dei latini ove Alabastrum deriva" řekl Plinius o pevnosti postavené v Thébách v Egyptě, které se říkalo "Alabastrová". Právě v této zóně se nachází mnoho lomů, ve kterých se těžil materiál pro stavbu chrámů.

Alabastrový onyx světle zelené barvy pochází z Pákistánu. Dobře propouští světlo a je charakteristický pro své milimetrové až centimetrové části protkané sytou zelenou/hnědou barvou.

Podsvítíte-li difuzér led bází Locherber Milano krása kamene vynikna mnohonásobě více.

Všechny kameny jsou ručně opracovávány na soustruhu, aby získaly dokonale padnoucí tvar na difuzér, jehož inspirací byly starodávné hlavice sloupů.

Kámen daruje difuzéru punc originality, luxusní vzhled a zcela jinou, naprosto odlišnou energii od všeho, co jste doposud viděli.

Kamenná koncovka je dodávána v luxusní černé krabičce, jako jedinečný šperk, kterým ozdobíte Váš interiér. Na horní části je laserem vypálené logo značky Locherber Milano.

Vzhledem k výjimečnosti a originalitě tohoto prvku se jedná i o zajímavý sběratelský kousek pro milovníky designu, přírody a umění. Vytvořte si vlastní sbírku luxusních kamenných koncovek na difuzéry, které můžete obměňovat podle nálady a potřeby ve vašem interiéru.

O Onyxu se říká, že je to kámen dodávající sílu, často se potkáte s podobnou definicí Onyxu:

Užití: ochrana, síla, sebedůvěra
Vlastnosti: projektivní kámen, který je přiřazen planetám Mars a Saturn a elementu ohně.
Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu.

Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info