WHITE ONYX - Kamenná koncovka na 1000 ml difuzér

WHITE ONYX - Kamenná koncovka na 1000 ml difuzér

Rare Lid Kamenná koncovka na 1000 ml difuzér - WHITE ONYX

5130 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Výrobce: Locherber Milano

Rare Lid Kamenná koncovka na 1000 ml difuzér - WHITE ONYX, 1 ks
Pro větší eleganci a styl a naprosto jedinečný design nabízíme ručně obráběnou koncovku na 2,5 litrový difuzér Locherber Milano z BÍLÉHO ONYXU.

Bílý onyx je velmi vzácná a ceněná varianta, která byla a je stále velmi oblíbená a to již od starověkých Řeků, Římanů či Egypťanů - u všech těchto národů byl tento materiál považován za luxusní a je tomu tak i dnes.

Kámen získáváme z lomů v Saudské Arábii a v Iránu, má typicky bílou barvu, která je obohacená o jedinečné "tahy" světlejší bílou až čirou barvou a může být jemně protkaná žlutými žilkami, což tento kámen činí jedinečným.

Podsvítíte-li difuzér Dřevěnou Led bází, zvýšíte tím i krásu tohoto kamenného víčka, protože barva a jeho složení nádherně vynikne.

Všechny kameny jsou ručně opracovávány na soustruhu, aby získaly dokonale padnoucí tvar na difuzér, jehož inspirací byly starodávné hlavice sloupů.

Kámen daruje difuzéru punc originality, luxusní vzhled a zcela jinou, naprosto odlišnou energii od všeho, co jste doposud viděli.

Kamenná koncovka je dodávána v luxusní černé krabičce, jako jedinečný šperk, kterým ozdobíte Váš interiér. Na horní části je laserem vypálené logo značky Locherber Milano.

Vzhledem k výjimečnosti a originalitě tohoto prvku se jedná i o zajímavý sběratelský kousek pro milovníky designu, přírody a umění. Vytvořte si vlastní sbírku luxusních kamenných koncovek na difuzéry, které můžete obměňovat podle nálady a potřeby ve vašem interiéru.

 

O Onyxu se říká, že je to kámen dodávající sílu, často se potkáte s podobnou definicí Onyxu:

Užití: ochrana, síla, sebedůvěra
Vlastnosti: projektivní kámen, který je přiřazen planetám Mars a Saturn a elementu ohně.
Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu.

Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info