Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - matný kámen PETRA

Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - matný kámen PETRA

Luxusní koncovka z kamene z města Petra na difuzéry 2500 ml

10855 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Výrobce: Locherber Milano

Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - matný kámen PETRA, 1 ks

Koncovka na difuzér 2500 ml z kamene z Petry se od ostatních liší především svým matným povrchem. Je to záměr, protože právě na matném povrchu nejlépe vyniknou všechny vrstvy písků, které se usazovaly po několik tisíců let do konečné podoby, kterou vidíte dnes.

Město Petra vytesané do skály je jedno z nejslavnějších archeologických nalezišť na světě. Tyto skály vznikly již v provohorách sedimentací malých zrnek písku, které tím, že jsou usazované postupně v jednotlivých vrstvách, způsobily, že jsou velmi odolné a tvrdé. Díky dlouhému procesu oxidace nyní můžeme obdivovat neuvěřitelné spektrum barevných odstínů, což potvrzuje i antický název města Petra - Reqem - což znamená "mnohobarevná".

Všechny kameny jsou ručně opracovávány na soustruhu, aby získaly dokonale padnoucí tvar na difuzér, jehož inspirací byly starodávné hlavice sloupů.

Kámen daruje difuzéru punc originality, luxusní vzhled a zcela jinou, naprosto odlišnou energii od všeho, co jste doposud viděli.

Kamenná koncovka je dodávána v luxusní černé krabičce, jako jedinečný šperk, kterým ozdobíte Váš interiér. Na horní části je laserem vypálené logo značky Locherber Milano.

Vzhledem k výjimečnosti a originalitě tohoto prvku se jedná i o zajímavý sběratelský kousek pro milovníky designu, přírody a umění. Vytvořte si vlastní sbírku luxusních kamenných koncovek na difuzéry, které můžete obměňovat podle nálady a potřeby ve vašem interiéru.

 

Barva: Hnědá
Značka: Locherber Milano

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info