Luxusní kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - mramor MICHELANGELO

Luxusní kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - mramor MICHELANGELO

Koncovka na 2,5 l difuzér z BÍLÉHO MRAMORU, z něhož tvořil sám MICHELANGELO.

10855 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Výrobce: Locherber Milano

Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5 l difuzér - mramor MICHELANGELO, 1 ks

Nádherný bílý mramor, nazývaný též mramor Michelangelo je jedinečný svojí bílou barvou a minimálním množstvím šedých žilek.

Pochází z lomu u Stazzana v italských Apuánských Alpách. Je to stejný kámen, ze kterého tvořil své slavné sochy právě Michelangelo Buonarroti, který tento materiál považoval za "královský materiál", který sám definoval jako "homogenní kámen, podobný cukru".

Michelangelo používal vždy přírodní barvy kamene, neobohacoval je o žádné barvy ani zlacení. Pro tohoto umělce byl královský materiál právě mramor. Pro Michelangela se mramorový kvádr musel opracovat tak, aby uvolnil sochu, kterou kámen věznil. Roku 1517 Michelangelo našel svůj ideální mramor, když vylezl na Monte Altissimo, v dnešní provincii Lucca. Část tohoto náderného materiálu nyní můžete mít i vy.

Všechny kameny jsou ručně opracovávány na soustruhu, aby získaly dokonale padnoucí tvar na difuzér, jehož inspirací byly starodávné hlavice sloupů.

Kámen daruje difuzéru punc originality, luxusní vzhled a zcela jinou, naprosto odlišnou energii od všeho, co jste doposud viděli.

Kamenná koncovka je dodávána v luxusní černé krabičce, jako jedinečný šperk, kterým ozdobíte Váš interiér. Na horní části je laserem vypálené logo značky Locherber Milano.

Vzhledem k výjimečnosti a originalitě tohoto prvku se jedná i o zajímavý sběratelský kousek pro milovníky designu, přírody a umění. Vytvořte si vlastní sbírku luxusních kamenných koncovek na difuzéry, které můžete obměňovat podle nálady a potřeby ve vašem interiéru.

Barva: Bílá
Značka: Locherber Milano

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info