Mramor AZUL PARADISE - Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5l difuzér

Mramor AZUL PARADISE - Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5l difuzér

Rare Lid Kamenná koncovka na 2,5l difuzér

10855 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na objednávku cca 6 - 8 týdnů

Výrobce: Locherber Milano

Mramor AZUL PARADISE je typ křemence pocházejícího z Brazílie. Má charakteristickou světle modrou žíhanou a částečně průhlednou barvu, která je velmi přitažlivá. Křemence jsou metamorfózní horniny, které v dávných geologických dobách byly vystaveny silným tlakům a vysokým teplotám, díky nimž se hluboce změnily jejich chemické a fyzikální vlastnosti.

Tento typ mramoru byl utvořen ohromnými usazeninami písku, ze kterých se přibližně před miliardou let stal velmi tvrdý křemenec, jehož naleziště je v Brazilském státě Bahia.

Nádherný světle modrý mramor je velmi vzácný a nalezišť je po celém světě jen několik. Tento mramor je ideální na flakóny modré barvy Locherber Milano, zejména se hodí k vůni Capri Blue a Venetiae.

Vzácný a majestátní materiál vyžaduje při opracování trpělivost, rozhodnost, sílu, ale i jemnost. Výsledkem je nádherný prvek podněcující krásu interiéru.

Kamenné i dřevěné drahocenné koncovky na difuzéry 2,5l Locherber Milano v sobě skrývají všechny tyto vlastnosti: majestátnost, trpělivost, sílu, odolnost, pevnost a zároveň jemnost, a krásu spojení přírody a lidského ducha.

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info